תנו לעצמכם זמן ומקום

להתאהב להתחדש לחוות

"אני ואתה ביחד, מתמלאים עד קו הלב"

בשטף החיים והשגרה, כשאנחנו גם בני זוג, גם הורים וגם אנשים עובדים אנחנו זזים בקצב מסחרר בין המשימות השונות והתפקידים השונים שלנו. להספיק הכל, להיות בכל מקום ובשביל כולם. זה מעייף…וזה שוחק.

אז איך עכשיו מוצאים בין הילדים, חיתולים, פקקים, סידורים וניקיונות גם את האהבה? איך יוצרים את החיבור המחודש אחד לשני ולמי שאנחנו ביחד? איך משאירים את הקסם?
 

הצטרפו לריטריט לזוגות נשואים: סדנה של יום וחצי, בימי חמישי ושישי, בהם תתנתקו מהיום יום, מהשגרה ומהלחץ, ותגיעו דרומה לקיבוץ כרמים. תאפשרו לעצמכם לקחת רגע, לנשום, לחוות ולתת מקום למה שחשוב באמת – האהבה הזוגית שלכם.

"בחוויה המשותפת יש עוצמות שלא ניתן לתאר"

אקרו-יוגה

תרגול של יוגה בזוגות, בו נבצע יחד תנועות ותרגילים מעולם האקרובטיקה והיוגה. פיתוח תקשורת, הרמוניה, הקשבה, קבלה, סבלנות ומגע.

ארוחה זוגית בטבע

נכין זה לזו ארוחה, ונרגיש את הטעמים שאנחנו ובן הזוג אוהבים, מה עושה מחווה ואיך כל זה מתבשל.

כאן רבים בכיף

איך הופכים ויכוח לדיבור של הקשבה? איך לדבר שהצד השני יבין אותי? מה המפתחות לשיחה ממלאת? נתרגל דיבור והקשבה בשיטות שונות.

צילום זוגי

העינים הן השער לנפש, והצילום מאפשר את המבט פנימה. בסדנה נצלם אחד את השני, נלמד להכיר זוויות חדשות זה בזו, למצוא נקודת מבט חדשה ולהעמיק בפוקוס אחד על השניה. בסיום הסדנה יקבל כל זוג שירצה תמונות זוגי בטבע במתנה.

שיווי משקל זוגי

באמצעות משחקים זוגיים בטבע נתרגל את האמון, את התקשורת בינינו ואת שיווי המשקל הזוגי שלנו.

ללדת אהבה

ילדים הם הדבר הכי מדהים שלנו. הם יצירה משותפת, הם פרי האהבה. ובכל זאת, עם האושר הגדול מגיעים קשיין, והזוגיות לא נראית כמו שהייתה לפני. אז איך משלבים בין הורות לזוגיות?איך משמרים את התשוקה והאהבה גם בין החיתולים?

מגע ומיניות

התשוקה והאינטימיות שהיו בהתחלת הקשר, יכולים לדהות ולהיבלע עם הזמן. אבל זה לא חייב להיות ככה. אז איך משמרים את התשוקה והחיבור? למה זקוק כל אחד מאיתנו במיניות?נלמד לייצר לעצמנו דייטים חדשים ולבחון מה כל אחד מאיתנו רוצה לתת במגע ואיך לקבל.

ציור מול הנוף

נצייר יחד מול הנוף, בטכניקות שונות של אמנות ושל הקשבה. חוויה זוגית פותחת ומאפשרת, שמתאימה גם למי שביום יום לא רגיל לצייר.

הירשמו עכשיו לרשימת ההמתנה

* הריטריט מוגבל ל-10 זוגות בלבד

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם עם התאריכים הקרובים:

"יש שני זמנים שאני רוצה להיות איתך, עכשיו ותמיד."

זוגות נשואים או בזוגיות ארוכה, שרוצים להשקיע בעצמם.

קיבוץ כרמים בצפון הנגב, שעה וחצי נסיעה מתל אביב וירושלים.

הריטריט מתקיים בימים חמישי-שישי. מחמישי בבוקר, כולל לילה בצימר, ועד שישי בצהריים.

יום וחצי של פגישה עם עצמכם, של חידוש הקשר ואהבה, מתוך חוויות זוגיות.

מקום של חיבור

בחרנו בקיבוץ כרמים שבצפון הנגב כבית לריטריט.
כרמים הוא קיבוץ מתחדש בצפון הנגב, המשותף לדתיים וחילונים ודוגל בתפיסת חיים אקולוגית ובמעורבות חברתית.
בכרמים תמצאו נופים המשלבים יער ומדבר, דשא קיבוצי, גינת ירק ומרחב שמזמין לקחת פסק זמן, להאט את הקצב, לנשום אוויר נקי ולהיטען באנרגיה של אהבה.

קצת ממה שאומרים עלינו:

מי אנחנו

אנחנו שרית ואליאב מייסון, נשואים, הורים ל-3 ילדים נהדרים ותושבי קיבוץ כרמים. אליאב הוא מנחה קבוצות, יוצר, במאי וצלם. מאמין בחיבורים, באנשים ובאהבה. שרית במקצועה מנהלת שיווק בארגונים חברתיים, מאמינה גדולה בקהילתיות,יזמות ובאהבה.  

את הריטריטים אנחנו מפיקים מתוך האמונה באהבה ככח מצמיח ומחיה, בעיקר לאור התמודדויות שעברנו אנו כזוג. מתוך החיבור שלנו למקום בו אנו גרים ולקהילה כאן, מנחי הסדנאות השונים בריטריט הם יזמים מקומיים. כל אחד מהם מביא תחום התמחות שונה בשפות האהבה: דיבור, מגע, הקשבה, מחוות, יצירה, ועוד.

הצוות שלנו

ללי זינגר

מורה ליוגה ואקרו-יוגה. מנחת סדנאות הכנה ללידה, דולה

אבישי כץ

אבישי כץ, ראש ‘מכון אבישי’. מנתח התנהגות ומטפל CBT 

נעמה שחם

מנהלת היחידה הקלינית במרכז חוסן אמ”ן, מטפלת באמנות ומנחה

ליאור חפץ ז'ורנו

יו”ר עמותת תוצרת הארץ ועמיתה בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית. 

רן שמחון

יועץ ארגוני ומאמן אישי.מתמחה בNLP ודמיון מודרך

סופי אלון

אמנית ויוצרת.
מנחת סדנאות אמנות

תנאי השתתפות בהאקתון "DroNegev"

אנו, CanNegev, חממה טכנולוגית בירוחם (להלן: “CanNegev“) מודים לך (להלן: “משתתף”) על שבחרת להשתתף ב -“האקתון” רחפנים  שייערך בירוחם (להלן: “התחרות”), והכל בכפוף לתנאי השתתפות אלו.

הנך מתבקש לקרוא את תנאי ההשתתפות בקפידה. חתימתך מטה מעידה על הסכמתך לתנאי ההשתתפות. מובהר כי תנאי ההשתתפות הינם בלשון זכר לשם נוחיות בלבד ומתייחסים לכולם.

 1. כללי

CanNegev מזמינה אתכם לחשוב יחדיו כיצד כל אחד ואחת מאיתנו יכול/ה לסייע בפתרון האתגרים העכשוויים בנושא רחפנים.

התחרות תיערך במשרדי CanNegev בירוחם, ב-3 במאי 2023, משעות הבוקר ועד הערב.

מטרות התחרות הינן, בין היתר: יצירת אימפקט ועידוד יזמות בירוחם בפרט ובכלל בקהילה הטכנולוגית בנגב. מציאת פתרונות אפשריים לאתגרים השונים המוצגים בתחרות. יצירת חוויה מהנה למשתתפים במהלך פתרון הבעיות שיועלו במהלך התחרות.

 1. התחרות – השתתפות וקריטריונים לזכייה

  • CanNegev בחרה פאנל שופטים מומחים כולל נציגי החממה, בעלי ידע ונסיון בתחום, אשר ישפטו בתחרות, ימליצו וינקדו את הצוותים לפי הבנתם. בין היתר יישקלו הקריטריונים הבאים:

   • הרעיון – עד כמה הוא פותר את הבעיה? עד כמה הוא יצירתי וחדשני?
   • ישימות – עד כמה הפתרון ישים ואפשרי? מה נדרש לבדיקת היתכנות?
   • השוק – מה גודלו ומה התחרות?
   • פיץ’ והצוות – עד כמה הפיץ’ ברור? עד כמה הוא משכנע?
   • נושאים נוספים פי שיקול דעת השופטים.
  • ניקוד והמלצות השופטים יימסרו ל-CanNegev, ובעזרתם ייקבע איזה מיזמים הם הזוכים ובאיזה פרס.
  • השופטים יהיו המחליטים הבלעדיים בכל הקשור לתחרות, ולמשתתפי התחרות לא תהא כל דרישה, טענה ו/או תביעה כנגד CanNegev ו/או מי מטעמה בעניין זה ו/או השופטים.
  • תוצאת התחרות והכרזת הזוכה על-ידי CanNegev תהא סופית, מוחלטת ובלתי ניתנת לערעור, ולא תהא נושא לדיון משפטי, לפי סעיף 33 לחוק החוזים (חלק כללי), תשל”ג – 1973.
  • לזוכי ההאקתון יינתנו פרסים בהיקף ועל פי העקרונות שמוצגים לקראת מועד האירוע באתר האינטרנט ובמדיות נוספות על פי שיקול דעתה של CanNegev
  • למשתתפים במסלול פנייה לקבלת מענק CanRE

   • המענקים ישמשו לפיתוח המיזם שהוגש וזכה בתחרות בתוכניות CanNegev, בתנאי שהצוות המפתח יתהווה בנגב בכלל או בירוחם בפרט.
   • המענקים יינתנו לפיתוח המיזמים הזוכים, עבור כניסה לתוכנית CanRe של CanNegev לצורך בדיקת היתכנות (POC), וכוללים גם מענק כספי וגם שווי כסף (לדוגמא – מנטורים, הנחייה, שימוש במשרדי CanNegev ועוד, כחלק מתכנית CanRe) . יובהר, כי על מנת להתקבל לתוכנית CanRe, נדרשים, בין היתר, תוכנית עבודה וחתימה על הסכם מתאים ולפי הנחיות CanNegev.
   • חלק הכסף וחלק שווי הכסף בפרסים נתון לשיקולה המלא והבלעדי של CanNegev.
   • CanNegev רשאית להחליט לכמה צוותים ואם בכלל יינתנו המענקים, באיזה היקף ולאיזו מטרה. כל זאת על פי דירוגי הצוותים והרלוונטיות שתוצג בפני CanNegev או מי מטעמה.
  • הפרסים/מענקים אינם ניתנים להחלפה או להמרה, ואינם ניתנים להעברה.
  • קבלת המענקים/פרסים עבור המיזמים או למשתתפי ההאקתון על ידי מי מהקבוצות, משתתפים או יזמים מהווה: (א) את התגמול/ההטבה/הפיצוי הבלעדי וההולם למיזם הזוכה עבור זכייתו בתחרות; וכן (ב) הסכמה לכך כי למיזם הקבוצה הזוכה לא תהיינה כל דרישות נוספות בקשר לפרס או להיות הפרס תגמול/פיצוי הולם עבור השתתפותה וזכייתה בתחרות או בכל היבט אחר הנוגע בתחרות.
 2. זכויות יוצרים

  • במסלול ההאקתון ו-CanRe זכויות היוצרים הינם של הצוות כפי שיוצג על ידו במהלך האירוע. אין ל-CanNegev, עובדיה או כל גורם אחר הקשור באירוע כל נגיעה בהחלטה של חברי הצוות ביחס לחלוקה על הבעלות ו/או על זכויות היוצרים ביחס לרעיון. ביחס למסלול CanRe, במידה ומתקבל מענק, העקרונות הנוגעים לזכויות היוצרים יקבעו על פי נהלי קבלת המענק.
  •  
  • כל משתתף בתחרות מצהיר ומאשר בזאת שידוע לו, והוא מסכים, ש-CanNegev תהא רשאית לעשות בתוצרים אלו, כולם או חלקם, לרבות תמונות וחומרים ויזואליים ואודיו ויזואליים, וכן בצילומים והקלטות שיתבצעו במהלך התחרות שימוש מלא, על פי שיקול דעתה הבלעדי, ללא תמורה וללא הגבלה, לצרכי שיווק, פרסום וקידום מכירות. למען הסר ספק, אין בשימוש בקניין הרוחני ע”י CanNegev בכדי להקנות ל-CanNegev זכות בעלות בקניין הרוחני ו/או זכות נוספת מלבד זכות השימוש כאמור לעיל. כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים בחומרים, היו ונותרות בידי המשתתפים עצמם, ובידיהם בלבד.
  • המשתתף מצהיר כי החומרים שהעלה במסגרת ועבור התחרות, נכתבו, נוצרו והומצאו על-ידי המשתתף עצמו והוא מחזיק בהם ו/או יש לו את הזכויות המלאות לעשות בהם שימוש, והדבר אינו מהווה הפרה של זכויות קניין רוחני, מכל סוג, של צד שלישי אחר כלשהו.
  • העלה המשתתף חומרים בניגוד לאמור לעיל, יישא המשתתף באחריות המלאה והבלעדית לכך, ומבלי לגרוע באמור לעיל, המשתתף ישפה ויפצה את CanNegev ו/או מי מטעמה בגין כל תביעה או דרישה שתופנה כלפיה בגין הפרת זכויות קניין רוחני שנעשתה על-ידי המשתתף, לרבות, נזק, הוצאה או הפסד, ישיר או עקיף, וכן הוצאות משפט ושכ”ט עורכי דין, ככל שיגרמו בקשר עם הפרה של מי מתנאי ההשתתפות ו/או ביצוע כל פעולה אחרת בניגוד לדין בקשר עם התחרות.
 3. הגבלת אחריות

  • השתתפותך בתחרות הנה באחריותך בלבד ו- CanNegev לא תהיה אחראית, בכל מקרה, לכל נזק או הפסד מכל סוג שהוא, לרבות אך לא רק נזקים ישירים, עקיפים, מיוחדים או תוצאתיים, או לנזק גוף (ממוני או בלתי-ממוני) הנובעים ו/או הקשורים בהשתתפותך בתחרות ו/או בקבלת (או אי קבלת) הפרסים. המשתתף מוותר בזאת על כל טענה העשויה להיות לו כנגד CanNegev בהקשר זה.
 4. שונות

  • CanNegev תהא רשאית להפסיק ו/או לבטל את התחרות ו/או לשנות את תנאי ההשתתפות, ובכלל זה להוסיף משימות נוספות או פרסים נוספים, בכל עת, והכל על פי שיקול דעתה הבלעדי.
  • הזכייה בפרס הינה עבור המיזם שיזכה ואינה אישית.
  • הפרס אינו ניתן להחלפה, למען הסר ספק מובהר, כי אין כל אפשרות להמיר ו/או להחליף את הפרס בכל דרך שהיא.
  • בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה כלשהי בין הוראות תנאי ההשתתפות לפרסומים אחרים כלשהם בדבר התחרות, תגברנה הוראות תנאי ההשתתפות לכל דבר ועניין.
  • המשתתף, בסימון ההסכמה לתקנון בעת ההרשמה בטופס, מצהיר ומאשר כי קרא את תנאי ההשתתפות, כי הוא מסכים ומאשר את האמור בהם.
Skip to content