מרכז הספורט והנופש בן-גוריון

המקום המושלם לשחייה בבריכה מקורה לעשות כמה סטים בחד"כ לפגוש את החברים לשבת על שייק טוב לעשות אימון פילאטיס לבלות עם הילדים

המנויים שלנו נהנים יותר!

במרכז הנופש והספורט בן-גוריון יש את כל מה שחובבי השחייה והכושר יכולים לקוות לו:

אז מה בעצם קורה פה? בואו נצלול פנימה

הבריכות שלנו

שלוש בריכות שחייה, בטמפרטורה המותאמת לעונות השנה באמצעות טכנולוגיה ירוקה ומתקדמת: בריכה חיצונית שפועלת מתקופת האביב ועד הסתיו - ושתי בריכות מקורות ומחוממות, שאורכן 25 מטרים.

חדר הכושר

בחדר הכושר תמצאו כל מה שצריך כדי להעלות את הדופק ולהיכנס לקצב: אופני ספינינג, אליפטיקל, הליכונים ומכשירי סטפר, חדר משקולות חופשיות, מתקנים מבוססי כוח, משקולות ועוד...

וייב כזה אין בשום מקום בבאר שבע

האנשים והאווירה פה פשוט שונים מכל דבר אחר. אולי זה המיקום, אולי זה האבזור, אולי המנויים שלנו, או אולי האקדמיה... אבל כדי להבין כמה הוייב פה אחר צריך לחוות אותו. מוזמנים להגיע לשבוע ניסיון ולגלות בעצמכם!

חוויה לכל המשפחה

בנוסף לשלוש בריכות השחייה, מופעלת בחודשי הקיץ בסמוך למשחקייה בריכת פעוטות עם מי שחיה רדודים. חפשו את מבצע מרץ על מנוי חצי-שנתי לקיץ!

אם לא תנסו, איך תדעו?

אנחנו מציעים לכם לקבוע להגיע ליום ניסיון כדי להבין על מה כולם מדברים!

במסגרת הניסיון אתם מוזמנים להגיע למרכז שלנו ליום שבו תוכלו לחוות, לשחות ולהרגיש מה זה אומר להיות מנויים אצלנו.

יום ניסיון עולה 100 ש”ח שמוחזרים אליכם בחזרה, במידה ותחליטו להירשם כמנויים. 

הירשמו עכשיו

מעוניינים במנוי? רוצים לדעת עוד פרטים? רוצים להגיע ליום ניסיון אצלנו?

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

אז כמה עולה מנוי? בחרו במנוי השנתי שמתאים לכם

המחירים המוצגים מטה הם מחירי חברי מועדון בלבד.

הידעתם? 80% מהמנויים שלנו בכלל לא ידעו שמגיעה להם הטבת חברי מועדון. הירשמו כאן ובררו זכאות!

משפחות? שימו לב למבצע חודש מרץ עבור מנוי-חצי שנתי לקיץ, שמתאים למנויים של 3 אנשים ומעלה.

הייתם מנויים שלנו בעבר? מבצע מיוחד עד סוף מאי 2024: עשו מנוי שנתי חדש ותהנו מחודש  במתנה!

מחיר מיוחד לחברי מועדון*

הרכב המנוי

מנוי שנתי

מנוי חצי-שנתי למשפחות 

יחיד

2,672 ₪***

זוגי

(זוג מאותו משק בית: הורים, הורה וילד/ה וכו’)

4,071 ₪***

זוגי + 1**

4,823 ₪***

 3,421 ₪

זוגי + 2**

5,209 ₪***

 3,691 ₪

זוגי + 3**

5,456 ₪***

 3,864 ₪

זוגי + 4**

5,706 ₪***

 4,039 ₪

זוגי + 5**

5,781 ₪***

 4,092 ₪

* המחיר המצוין מעלה הוא מחיר מוזל לחברי מועדון בלבד וכולל גם את דמי הרישום. ייתכן מאוד וגם אתם זכאים לו. לא בטוחים? הירשמו ובררו!

** ילד מתחת לגיל 21

*** אפשרות להרחבת המנוי גם לחדר כושר, בתוספת של 550 ₪ לכל משתתף/ת במנוי (או 500 ₪ למשתתף, עבור שני משתתפים מתוך המנוי; או 450 ₪ למשתתף, עבור שלושה משתתפים ואילך מתוך המנוי).

מרכז הספורט והנופש באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

מרכז הספורט משתרע על 30 דונם של מרחבים ירוקים המשרים אווירה של שלווה ורוגע, אשר כוללים בתוכם מתקני ספורט רבים ומגוונים.

המרכז מציע שילוב מושלם בין גוף ונפש, החל ממתחם כושר וספורט ועד חוויית נופש ופנאי. במרכז משולבים מספר מתחמים: מתחם בריכות שחייה מקורות, בריכת שחיה חיצונית, חדר כושר מקצועי, 2 חדרי סאונה (רטובה ויבשה), 6 מגרשי טניס, אולם ספורט המשמש למשחקי כדורסל וכדורעף, מגרש רב תכליתי פתוח המשמש למשחקי כדורסל וקט-רגל, מגרשי כדורעף חופים, סטודיו חוגים ומדשאות.

תנאי השתתפות בהאקתון "DroNegev"

אנו, CanNegev, חממה טכנולוגית בירוחם (להלן: “CanNegev“) מודים לך (להלן: “משתתף”) על שבחרת להשתתף ב -“האקתון” רחפנים  שייערך בירוחם (להלן: “התחרות”), והכל בכפוף לתנאי השתתפות אלו.

הנך מתבקש לקרוא את תנאי ההשתתפות בקפידה. חתימתך מטה מעידה על הסכמתך לתנאי ההשתתפות. מובהר כי תנאי ההשתתפות הינם בלשון זכר לשם נוחיות בלבד ומתייחסים לכולם.

 1. כללי

CanNegev מזמינה אתכם לחשוב יחדיו כיצד כל אחד ואחת מאיתנו יכול/ה לסייע בפתרון האתגרים העכשוויים בנושא רחפנים.

התחרות תיערך במשרדי CanNegev בירוחם, ב-3 במאי 2023, משעות הבוקר ועד הערב.

מטרות התחרות הינן, בין היתר: יצירת אימפקט ועידוד יזמות בירוחם בפרט ובכלל בקהילה הטכנולוגית בנגב. מציאת פתרונות אפשריים לאתגרים השונים המוצגים בתחרות. יצירת חוויה מהנה למשתתפים במהלך פתרון הבעיות שיועלו במהלך התחרות.

 1. התחרות – השתתפות וקריטריונים לזכייה

  • CanNegev בחרה פאנל שופטים מומחים כולל נציגי החממה, בעלי ידע ונסיון בתחום, אשר ישפטו בתחרות, ימליצו וינקדו את הצוותים לפי הבנתם. בין היתר יישקלו הקריטריונים הבאים:

   • הרעיון – עד כמה הוא פותר את הבעיה? עד כמה הוא יצירתי וחדשני?
   • ישימות – עד כמה הפתרון ישים ואפשרי? מה נדרש לבדיקת היתכנות?
   • השוק – מה גודלו ומה התחרות?
   • פיץ’ והצוות – עד כמה הפיץ’ ברור? עד כמה הוא משכנע?
   • נושאים נוספים פי שיקול דעת השופטים.
  • ניקוד והמלצות השופטים יימסרו ל-CanNegev, ובעזרתם ייקבע איזה מיזמים הם הזוכים ובאיזה פרס.
  • השופטים יהיו המחליטים הבלעדיים בכל הקשור לתחרות, ולמשתתפי התחרות לא תהא כל דרישה, טענה ו/או תביעה כנגד CanNegev ו/או מי מטעמה בעניין זה ו/או השופטים.
  • תוצאת התחרות והכרזת הזוכה על-ידי CanNegev תהא סופית, מוחלטת ובלתי ניתנת לערעור, ולא תהא נושא לדיון משפטי, לפי סעיף 33 לחוק החוזים (חלק כללי), תשל”ג – 1973.
  • לזוכי ההאקתון יינתנו פרסים בהיקף ועל פי העקרונות שמוצגים לקראת מועד האירוע באתר האינטרנט ובמדיות נוספות על פי שיקול דעתה של CanNegev
  • למשתתפים במסלול פנייה לקבלת מענק CanRE

   • המענקים ישמשו לפיתוח המיזם שהוגש וזכה בתחרות בתוכניות CanNegev, בתנאי שהצוות המפתח יתהווה בנגב בכלל או בירוחם בפרט.
   • המענקים יינתנו לפיתוח המיזמים הזוכים, עבור כניסה לתוכנית CanRe של CanNegev לצורך בדיקת היתכנות (POC), וכוללים גם מענק כספי וגם שווי כסף (לדוגמא – מנטורים, הנחייה, שימוש במשרדי CanNegev ועוד, כחלק מתכנית CanRe) . יובהר, כי על מנת להתקבל לתוכנית CanRe, נדרשים, בין היתר, תוכנית עבודה וחתימה על הסכם מתאים ולפי הנחיות CanNegev.
   • חלק הכסף וחלק שווי הכסף בפרסים נתון לשיקולה המלא והבלעדי של CanNegev.
   • CanNegev רשאית להחליט לכמה צוותים ואם בכלל יינתנו המענקים, באיזה היקף ולאיזו מטרה. כל זאת על פי דירוגי הצוותים והרלוונטיות שתוצג בפני CanNegev או מי מטעמה.
  • הפרסים/מענקים אינם ניתנים להחלפה או להמרה, ואינם ניתנים להעברה.
  • קבלת המענקים/פרסים עבור המיזמים או למשתתפי ההאקתון על ידי מי מהקבוצות, משתתפים או יזמים מהווה: (א) את התגמול/ההטבה/הפיצוי הבלעדי וההולם למיזם הזוכה עבור זכייתו בתחרות; וכן (ב) הסכמה לכך כי למיזם הקבוצה הזוכה לא תהיינה כל דרישות נוספות בקשר לפרס או להיות הפרס תגמול/פיצוי הולם עבור השתתפותה וזכייתה בתחרות או בכל היבט אחר הנוגע בתחרות.
 2. זכויות יוצרים

  • במסלול ההאקתון ו-CanRe זכויות היוצרים הינם של הצוות כפי שיוצג על ידו במהלך האירוע. אין ל-CanNegev, עובדיה או כל גורם אחר הקשור באירוע כל נגיעה בהחלטה של חברי הצוות ביחס לחלוקה על הבעלות ו/או על זכויות היוצרים ביחס לרעיון. ביחס למסלול CanRe, במידה ומתקבל מענק, העקרונות הנוגעים לזכויות היוצרים יקבעו על פי נהלי קבלת המענק.
  •  
  • כל משתתף בתחרות מצהיר ומאשר בזאת שידוע לו, והוא מסכים, ש-CanNegev תהא רשאית לעשות בתוצרים אלו, כולם או חלקם, לרבות תמונות וחומרים ויזואליים ואודיו ויזואליים, וכן בצילומים והקלטות שיתבצעו במהלך התחרות שימוש מלא, על פי שיקול דעתה הבלעדי, ללא תמורה וללא הגבלה, לצרכי שיווק, פרסום וקידום מכירות. למען הסר ספק, אין בשימוש בקניין הרוחני ע”י CanNegev בכדי להקנות ל-CanNegev זכות בעלות בקניין הרוחני ו/או זכות נוספת מלבד זכות השימוש כאמור לעיל. כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים בחומרים, היו ונותרות בידי המשתתפים עצמם, ובידיהם בלבד.
  • המשתתף מצהיר כי החומרים שהעלה במסגרת ועבור התחרות, נכתבו, נוצרו והומצאו על-ידי המשתתף עצמו והוא מחזיק בהם ו/או יש לו את הזכויות המלאות לעשות בהם שימוש, והדבר אינו מהווה הפרה של זכויות קניין רוחני, מכל סוג, של צד שלישי אחר כלשהו.
  • העלה המשתתף חומרים בניגוד לאמור לעיל, יישא המשתתף באחריות המלאה והבלעדית לכך, ומבלי לגרוע באמור לעיל, המשתתף ישפה ויפצה את CanNegev ו/או מי מטעמה בגין כל תביעה או דרישה שתופנה כלפיה בגין הפרת זכויות קניין רוחני שנעשתה על-ידי המשתתף, לרבות, נזק, הוצאה או הפסד, ישיר או עקיף, וכן הוצאות משפט ושכ”ט עורכי דין, ככל שיגרמו בקשר עם הפרה של מי מתנאי ההשתתפות ו/או ביצוע כל פעולה אחרת בניגוד לדין בקשר עם התחרות.
 3. הגבלת אחריות

  • השתתפותך בתחרות הנה באחריותך בלבד ו- CanNegev לא תהיה אחראית, בכל מקרה, לכל נזק או הפסד מכל סוג שהוא, לרבות אך לא רק נזקים ישירים, עקיפים, מיוחדים או תוצאתיים, או לנזק גוף (ממוני או בלתי-ממוני) הנובעים ו/או הקשורים בהשתתפותך בתחרות ו/או בקבלת (או אי קבלת) הפרסים. המשתתף מוותר בזאת על כל טענה העשויה להיות לו כנגד CanNegev בהקשר זה.
 4. שונות

  • CanNegev תהא רשאית להפסיק ו/או לבטל את התחרות ו/או לשנות את תנאי ההשתתפות, ובכלל זה להוסיף משימות נוספות או פרסים נוספים, בכל עת, והכל על פי שיקול דעתה הבלעדי.
  • הזכייה בפרס הינה עבור המיזם שיזכה ואינה אישית.
  • הפרס אינו ניתן להחלפה, למען הסר ספק מובהר, כי אין כל אפשרות להמיר ו/או להחליף את הפרס בכל דרך שהיא.
  • בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה כלשהי בין הוראות תנאי ההשתתפות לפרסומים אחרים כלשהם בדבר התחרות, תגברנה הוראות תנאי ההשתתפות לכל דבר ועניין.
  • המשתתף, בסימון ההסכמה לתקנון בעת ההרשמה בטופס, מצהיר ומאשר כי קרא את תנאי ההשתתפות, כי הוא מסכים ומאשר את האמור בהם.
Skip to content